| onitza1234 a întrebat:

E posibil sa slabesti dupa ce pui aparat dentar fix vreau raspunsuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Am si eu o intrebare tu vrei sau nu?, daca vrei slabesti daca nu nu slabesti acum depinde de cata miscare faci tu in fiecare zi si cat si ce mananci

| NonEinstein a răspuns:

Imi pare rău să te dezămăgesc dar aparatul dentar nu are nici o legatură cu cantitateă de mancare pe care o introduci.

| Buddha a răspuns:

Nu are legatura. La apartul dentar conteaza cum mananci, nu ce mananci.