| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

E posibil sa-ti piara complet pofta de mancare pentru o zi intreaga daca ti-a fost scarba rau de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la scandal cu femeia nu mai aveam chef sa mananc in special noaptea. De scarba n-am patit-o deloc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, pentru o zi intreaga da.

| Yuoia a răspuns:

Da.

| laSoledad a răspuns:

Da. Uita-te pe Youtube la diverse retete si-ti va reveni pofta de mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, depinde și de sensibilitatea fiecărui individ.

| 9Florin9 a răspuns:

La unele persoane da, se mai intampla asta.