| Pauliici a întrebat:

Eh,am ras eu in seara asta, dar acum chiar am o problema worried.
Ieri nu am mancat nimic de cand m-am trezit pana la 11 seara,iar azi nu mi-a trebuit nimic de mancare,nu mi-a fost foame,doar ca pe seara mi s`a facut greata x_X.Ma doare stomacul,burta,si am...dia*ee :d.Ce pot face? Nu mai suport,ma omoara durerea si greata,am luat nurofen,mi-am facut un ceai de tei,fara zahar l-am baut. Aaah, si precizez ca ma si durut capul in seara asta. sad...Dau fundita!sad...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Probabil ai aciditate la stomac, sau esti gravida.Sau daca te culci tarziu, a doua zi nu prea ai pofta de mancare, decat seara tarziu, apoi dupa cateva zile, iti vine greata si ameteala...

| Pauliici explică (pentru Natashha):

rolling on the floor Insarcinata nu`s! Intr-adevar, ma culc tarziu, pe la 4, in ultimele zile, si chiar am insomnii des.Mai ales in week-end.Si,da,am fost si ametitamai devreme. :-s

| Natashha a răspuns (pentru Pauliici):

Pe viitor nu o sa mai ai un corp asa rezistent.Eu dorm 3 ore/ 24, beau 1 cafea si mananc un iaurt pe zi, si ala jumatate.De vreo 2 saptamani mi-am distrus cam tot ce mai aveam bun in mine, deci asteapta-te si tu la tot ce-i mai rau: sa dormi o vacanta intreaga laughing...

| Pauliici explică (pentru Natashha):

worried Mamiii... Nu vreau sa dorm 3 luni continuu sad laughing tongue Deci, si eu mananc iaurt, NU beau cafea, dorm cateva ore pe noapte, dar...straight face

8 răspunsuri:
| Pauliici explică:

Bine,da` eu vreau remedii!

| Natashha a răspuns (pentru Pauliici):

Culca-te pe la 23:30 cel tarziu, mananca dimineata si intr-o saptamana, doua iti revii happy.nu o sa te duci la farmacie sa-ti de-a un supozitor ca te culci tu la 4 si ar greturi si altele...

| Pauliici explică (pentru Natashha):

Ioiiiii,23:30? x_x

| Natashha a răspuns (pentru Pauliici):

Daca insisti la 22:00. nu o sa ajungi prea departe cu ritmul asta haotic...o_0
tot acelasi net il ai si maine si mereu a doua zi.

| blackangel69 a răspuns:

Incearca cu ceva fructe si legume fierte. zic eu. si cat mai multe vitamine. daca se poate pastile cu vitamine.in fine. ceva care sa iti creasca imunitatea.