| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca celebru fotbalist Lionel Messi a fost diagnosticat cu asperger o forma mai usoara de autism happy?
Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E doar o speculatie pornita de un fotbalist, Romario, si cica ar fi fost dat si in judecata de tatal lui Messi pentru asta. In afara de asta, dovezi nu exista, deci presupun ca nu are nimic.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu e adevărat, acest lucru nu s-a dovedit niciodată iar tatăl lui Messi a dezmințit totul.