| InYourMind a întrebat:

Este adevărat ca o linguriță de oțet (de mere parca) pe stomacul gol dimineața ar ajuta la slăbit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate d-aia că-ți provoacă greață și borăști tot ce ai de borât, nu de alta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se slăbește așa, dră, cu rețete miraculoase.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| Lukasssz a răspuns:

Tu ai 120 de kile si vrei sa slabesti cu o lingurita de otet? laughing

| InYourMind explică (pentru Lukasssz):

Lol cum ai ajuns la concluzia ca am 120 kile laughing

| Lukasssz a răspuns (pentru InYourMind):

A fost doar o gluma, tare sensibila esti crying

| InYourMind explică (pentru Lukasssz):

Foarte amuzant haha

| Lukasssz a răspuns (pentru InYourMind):

Cine vrea sa fie amuzant? eram doar realist

| InYourMind explică (pentru Lukasssz):

Am jumate de cat zici tu lol

| Lukasssz a răspuns (pentru InYourMind):

Pai si de ce mai vrei sa slabesti? lol

| InYourMind explică (pentru Lukasssz):

Ca sunt grasa lol vreau sa ajung la un 48-50

| Apokales a răspuns:

Am mai auzit asta, dar nu vad cum sa faci asta. Torni acid peste sucul gastric si?! Chiar crezi ca este ok. Nu stiu, dar eu cred ca nu.

| Vântulalb a răspuns:

Da, da slabeste si gaureste stomacul.
Cine ti-a spus de otet pe stomacul gol?

| InYourMind explică (pentru Vântulalb):

Am auzit de la prieteni.

| Vântulalb a răspuns (pentru InYourMind):

Gresit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este doar un mit.
Iar daca ajuta, ajuta vreo 2%.
Restul tine de ce mananci si cum arzi caloriile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slăbești, dar dezvolți probleme serioase digestive. Sau nu slăbești și dezvolți probleme gastro.

| Popa482 a răspuns:

Sportul și alimentația echilibrată sunt cheia pentru a slăbi.
Nu mai băga în seamă toate prostiile întâlnite pe net.

| Angelicc a răspuns:

Hey! Ai grija de tine, niște kilograme în plus nu strica pe nimeni! Nu te stresa din cauza acestei chestii! sad până la urmă personalitatea conteaza! Încearcă să mergi la un doctor nutritionist și o sa vezi ce dieta iti da el daca chiar nu te simti bine cu tine! Mersii