| klau95 a întrebat:

Este adevarat ca persoanele dreptace traiesc, in medie, cu noua ani mai mult decat cei stangaci? sad sunt stangacicrying.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa spun statisticile sau cercetătorii?
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Asa spune statistica...dar pe bune.nu generaliza!
sincer.eu consider asta o mare tampenie

| Ramonaaaa a răspuns:

Da,cica :)). Conform unor studii, dreptacii traiesc in medie cu 9 ani mai mult decat cei stangaci.
Sursa : http://www.garbo.ro/......ptaci.html
Bafta la o viata cat mai lunga! :))

| Anonime a răspuns:

Si eu sunt stangace,dar nu-ti face griji, cand e sa mori, mori.Nu decedezi cand spun doctorii sau cercetatorii.laughing)

| smile20000 a răspuns:

Daca-i pe asa o sa traiesc mai mult

| iulia013 a răspuns:

Si eu sunt stangace, dar nu cred in prostii din astea

| Crisstina a răspuns:

Da de unde!

| tripleM a răspuns:

Icredibil! Cum poti sa crezi asa ceva rolling on the floor))

| madalinna a răspuns:

Si daca esti ambidextru?laughing
Nu cred ca asta poate influenta cumva durata vietii, nu te speria! happy

| poker85 a răspuns:

Durata vieti nu depinde de faptul ca esti deptaci sau stangaci conteaza de staea de sanatate si de alimentatie. Funda!