| andreiutuz25 a întrebat:

Este adevarat ca serviciul stomatologului la o clinica publica este gratis pentru elevi/studenti sub 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Doar anumite servicii, si doar daca nu e epuizat deja bugetul pe luna aia.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Băi, sincer nu știu, am intrat aici să văd ce răspunsuri cretinoide mai dă relianwinking.
Peace!

| Catalin77945 a răspuns:

Doar daca e de stat(ceea ce e foarte putin probabil) deoarece multi stomatologi la stat lucreaza doar pentru urgente

| gabriel2004o a răspuns:

Dacă e de stat da(care lucrează cu casa de asigurări)
Alea private îți iau bani chiar dacă ești sub 18 ani