| thefortgod a întrebat:

Este adevarat ca telefonul mobil emite radiatii care pot dauna inimii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Telefonul mobil "destept" dauneaza mai mult creierului. Il poate prosti complet.

| Wr3nch a răspuns:

Cel mult daca ai un peacemaker de generatie veche.

| Crackman a răspuns:

Emana radiații dar provoacă cancer nu ataca inima

| CIaudiu a răspuns:

Nu

| Nouvel a răspuns:

Da, e adevarat.
Cei ce au raspuns ca Bula, sunt deja afectati cum a descris el.