| StarDust a întrebat:

Este adevarat ca tinctura si uleiul de marar ajuta la cresterea sanilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Doctorii de specialitate recomanda masarea sanilor de catre iubit/prieten cat mai des si cat mai constant pentru crestere. Astfel sanii tai vor fii mai mari, mai tari si mai stralucitori! laughing

| StarDust explică:

laughing) asa mi-a zis o prietena. eu ziceam ca nu nu are cum. silicoane oricum never! tnx :*

| Anda1197 a răspuns:

Nu stiu! poate ca da...sau poate nu.big grin

| Irina1705 a răspuns:

Nope, sorry.
Daca ar fi asa pentru ce mai este siliconul?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Frrramboise a răspuns:

Eu am mai auzit si prostii din astea. unele zic ca daca se dau cu ceapa pe sani o sa le creasca laughing dezgustator.eu zic sa nu crezi tot ce auzi, daca esti inca tanara vor creste ei, daca ai deja peste 20 de ani.laughing silicoane! laughing

| dragalasica a răspuns:

Nimic nu ajuta la cresterea sanilor(ca produse naturiste, nu ca silicoane)si iti recomand sa lasi in pace sanii, decat sa iti apara bube!

| ServanaAtoni a răspuns:

Nu cred.in schimb incearca sa-i masezi in fiecare zi.
sa nu-ti pui silicoane!
niciodata.
suntem oameni.sau ce suntem?