anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Este bun super slim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| miky_5469 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu incerci stiu persoane care o folosit si au lesinat, motiv pentru care au fost internate! Asa ca ai grija ce ei, mai bine incerci sa ti singura un regim si sa faci multa miscare!

kratos
| kratos a răspuns:

Nu este! Iti recomand o dieta echilibrata, miscare si sala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Este un toxic.
Cel mai bine mergi la un medic nutriționist pentru o dietă personalizată și numai dacă el îți prescrie ceva de slăbit, e ok.
Pa, pa.

| aanila a răspuns:

NU, am inecercat eu si nu e bun, plus ca nu este deloc sanatos. Iti recomand ceva mai natural, chiar daca nu merge, stii ca nu te imbolnaveste. Incearac cura cu miere si scortisoara http://rodicabotan.blogspot.com/2009/02/miere-si-scortisoara.html, sau cea cu uleiul de masline: o lingura de ulei de masline extravirgin dimineata pe stomacul gol, dupa care mai stai 15 minute in pat relaxata, de preferat pe partea dreapta si o lingura seara inainte sa te pui in pat. Stiu pe cineva care face cura de cateva luni si a slabit cam 6 kg. e foarte sanatos. Daca nu poti bea uleiul simplu, adauga cateva picaturi de lamaie. Bafta

Întrebări similare