| musli a întrebat:

Este buna crema acnezine pentru cosuri? ce stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Hellăăw!
Crema dermosept este foarte buna pentru acnee.
Poate scrie pe ea Uz veterinar si nu stiu ce pentru câini dar este şi pentru oameni adicâ la julituri ceva de genul şi chiar, unde ai văzut tu vreodată căni sau animale cu acnee?laughing

2 răspunsuri:
| MadalinaM15 a răspuns:

Nu este foarte buna.dar eu iti recomand sa cumperi Zyneryt si Skynoren.sunt foarte bune dar in acelasi timp si scumpe daca vrei sa le iei gratuit du-te la medicul da fam sa iti faca o reteta si spune-i sa iti scrie ce tiam recomandat. Sper ca te-am ajutat!:Xbye-byewavekiss

| Ursuletrozy a răspuns:

Nu e foarte buna pentru piele. Funda