| MIU2305 a întrebat:

Este cineva aici care are sau a avut cervicita? Imi puteti da cateva sfaturi? Cu ce va trecut? Ce tratament ati urmat? Tratamentul pe care mi l-a dat medicul nu functioneaza. Multumesc tuturor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e intelept sa cauti tratamente dupa ureche de pe internet atunci cand cel dat de medic nu functioneaza. Trebuie sa mergi tot la el si sa ii spui, pentru a-ti oferi altceva.Ei nu au de unde sti ce functioneaza pentru toti, fiecare organism e diferit.In mod evident vor fi incercari si esuari pentru unii, in timp ce pentru altii va functiona prima schema de tratament.

| MIU2305 explică (pentru dullcat):

Nu caut aici tratament, sunt curioasa ce tratamente au avut succes!

Răspuns utilizator avertizat