| Girly97 a întrebat:

Este ciudat, de doua saptamani uneori ma trezesc dimineata cu o durere a calcaiului drept atunci cand calc si pun presiune. Durerea dispare la scurt timp insa observ ca apare doar in unele dimineti. Ati patit si voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, pinten calcaneu.

| Girly97 explică (pentru sadrian46):

Eu am doar 21 ani! Sunt prea tanara pentru asa ceva!

| sadrian46 a răspuns (pentru Girly97):

Never young.
https://www.cgtrader.com/3d-models/character/anatomy/left-foot
Vezi cum arată osul de la călcâi.
El apasă pe talpă ca un pinten.