| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Este normal ca glandul sa fie deranjat la atingere, sa se simta neplacut, chiar dureros, daca e propria atingere? Spre ex cand fac dus pot pune putin mana dar nu pot freca deloc. Pot pune prosopul dar doar cat sa tamponez. E normal? Sunt virgin. Poate sa fie o problema daca fac sex protejat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Probabil inca esti mic si da, e normal. Si daca totusi ai peste 15 ani e normal, nu trebuie sa te deranjeze chestia asta, o sa treaca cu timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent cum este sexul practicat tu vei scăpa de virginitate în momentul penetrării partenerei.
Nu, nu este normal.

| 44mon a răspuns:

E complet normal, stai liniștit. Când o să o bagi la "umezeală" o să se simtă plăcut. Nici eu nu suport să îmi ating glandul cu propria piele, e neplăcut! Baftă la gagici! :*