| Illuminati2016 a întrebat:

Este toxic sa folosesc insecticidul spray (aerosol) in locuinta? Vreau sa combat mustele care sunt prea multe sa scap de ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stat in camera si nu s-a intamplat altceva decat atunci cand am iesit m-a luat cu ameteala si am vomitat.
Deci daca nu ti-e frica sa vomiti chiar poti sa stai in camera cu spray-ul si sa filmezi mustele cum lesina de pe tavan laughing rolling on the floor

3 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Da-i cu spray in camera inchide geamurile/usile si du-te si tu in alta camera si asteapta vreo 20 minute.

| Illuminati2016 explică (pentru CVane):

Pe insecticid zice zece minute

| NarcisBlahh a răspuns:

Bunica mea sincer a dat cu odorizant de camera peste un tantar si a murit.
Nailed it.