| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun baiat care foloseste minoxidil pentru par?
eu folosesc de peste 2 ani jumatate si sunt foarte multumit de rezultat singurul lucru ciudat este ca mereu imi cade mult par cand in folosesc dar nu se rareste cade si tot creste, ma gandesc ca poate asa functioneaza la voi cum este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 239 a răspuns:

Am auzit parari bune despre produs

| XatomisX a răspuns (pentru 239):

Da este foarte bun chiar ti se regereaza parul, problema este ca trebuie sa te dai de 2 ori pe zi mereu iar daca renunti iti cade tot parul regenerat