| Lory37 a întrebat:

Etapele unui herpes genital?
Inainte de vezicule apare ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

E cam la fel ca cel oral. simptomele ar fi senzație de mâncărime, usturime si/sau furnicături.

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Da, ai impresia ca ai ceva acolo, te scarpini si se duce pielea si te ustura de iti vine sa te dai cu capul de pereti