| sica2 a întrebat:

Eu am 16 ani si am candidoza, candida in zona genitala imi poate afecta cresterea penisului sau a cresterii? imi puteti spune si mie ofer funda si sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| katy a răspuns:

Mergi la farmacie si cere o crema pentru candidoza.candidoza e o ciuperca nu poti sta cu ea, o poti transmite foarte repede sexual si incearca sa nu te speli cu sapunuri parfumate macar pana iti trece.