| TudyMNX a întrebat:

Eu am 60 kg si 1.70 inaltime cat credeti ca ar trebui sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Evelyne13 a răspuns:

Depinde, daca esti fata sau baiat.
daca esti fata poate ar mai trebui dar daca esti baiat nu cred

2 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Vrero 5kg in minus te-ar avantaja! Sper ca ti-am fost de ajt!

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Eu am 1.71 si 55 de kg la 13 ani laughing Doctorul a spus ca e foarte bine pentru inaltimea mea. Deci numai 2-3 kg jos nu ar fi rau. Dar nici sa te ia vantul pe strada. Mai bine mai stabil. Pa pa :*