| Constantin_Constanta_1968 a întrebat:

Eu am fost diagnosticata cu metastaza osoasa si fac morfina din 6 in 6 ore. Fac morfina de 3 ani. Eu cred ca am devenit dependenta cum sa fac sa renunt simt ca durerile nu mai sunt asa de mari. Am incercat sa renunt dar cand se apropie ora sa fac injectia ma ia cu frisoane si dureri de burta. Ce ma sfatuiti sa fac? Cum sa renunt? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta intrebi un medic

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Doar medicul curant iti poate da recomandari avizate