| Lupul341 a întrebat:

Eu de ceva timp imi trosnesc coloana, dar in timp am remarcat ca am dureri de spate, daca ma las de acest tic, imi trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sly a răspuns:

Nu-ti mai trosni coloana ca mai la batranete, daca ajungi, ai sa tremuri tot, pana si bastonul...

2 răspunsuri:
| ZZCivilWar26 a răspuns:

Da,incearca din cand in cand sa faci niste exerciții pentru spate si sa te întinzi controlat