| AvalohAlyn a întrebat:

Eu sunt cel mai bun medic al meu cum susține Dr. Frederic Saldmann?

https://www.libris.ro/......97564.html

Eu pot fi cel mai bun medic albmeu? Putem deveni chiar noi cei mai buni medici ai noștri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

E mai convenabil sa previi decat sa tratezi, este de asemenea si filozofia dânsului dupa cate vad. Tu trebuie sa faci decizia de a face sport/miscare zinlic, tu iei decizia de a manca fructe si legume zinlic, stii prea bine cat de important este somnul - tu esti cel ce hotaraste daca corpul tau se odihneste 8 ore sau 5, vitamine, minerale tu decizi cand si cat si prin urmare tu esti cel mai bun doctor pentru tine.