| anonim_4396 a întrebat:

Exista o modalitate de a trata transpiratia excesiva deasupra buzei de sus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LittleZyzy a răspuns:

Incearca sa te dai cu putina pudra de talc, in asa fel incat sa nu se vada.

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pana iti rasp cineva exact, iti sugerezk, pe langa obilatoria batista de bumbac, sa ai si/sau mereu servetele de hartie, si sa incerci sa-ti controlezi tr si pri autosugestie: "nu voi tr apr deloc, apoi din ce in ce mai putin, pana la deloc, treptat... Succes! Ai facut totusi, ceva investigatii medicale? Dermato, de ex?