| YellowAngel a întrebat:

Exista pastile care sa iti reduca pofta sexuala?
Sau ce sa pot face sa imi scada pofta sexuala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau băiat? Si ce varsta ai? Daca esti adolescent/ă dorintele sexuale sunt foarte puternice la aceste varste, dar le poti face față cu voință, totul depinde numai si numai de tine, cit de puternic/ă esti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci sex.
masturbarea e mereu la indemana

| Sofer a răspuns:

Masturbarea scurta sau sex.

| xerxes1 a răspuns:

"raduca"
Ai luat lectii de limba romana de la Ray?

| Lucian4 a răspuns:

Ciocolata draga

| venividivici2017 a răspuns:

Incearca suplimente cu serotonina.

| doctorandus a răspuns (pentru venividivici2017):

Ciocolata si semintele de floarea soarelui cresc serotonina si sunt mult mai ieftine si mai sigure.

| alinadianaaa a răspuns:

Intreaba in farmacie ca sunt suplimente pentru scaderea libidoului

| Jager a răspuns:

Cauta la farmacii medicamente/suplimente pentru reducerea libidoului.

| mistergiovany49 a răspuns:

Sunt in farmacii medicamente antihipertensoare care scad libidoul! Numai farmacistul sau medicul de specialitate iti pot prescrie care anume! Paradoxal, multe fete tinere au!

| NonName a răspuns:

Pai daca vrei te ajut eu ne intalnim si dupa 2-3 ore nu vei mai simti pofta sexuala. Simplu faci sex, dragoste, amor sau cum i-o mai spune