| BiaJ a întrebat:

Exista pastile pentru emotii?:-s nu mai pot de la orice prostie am emotiilaughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

Nu e o pastila, e o carte, se numeste "Puterea magica a gandului" de David J. Schwartz. Mie mi-a folosit.

4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Uita-te la ceea ce i-am scris lui Alexandra1995, si fa ce am zis! Crede-ma ca iti va prinde foarte bine.Mult succes!

| afrodita3333 a răspuns:

Cel mai bine e sa inveti sa iti controlezi emotiile.

| Anecherry a răspuns:

Ce ar fi sa incepi cu cateva exercitii de autocontrol? sau confruntandu-te de mai multe ori cu aceiasi situatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sa nu iei asa ceva.indiferent ce fel de pastile vor aparea sau chiar exista.este mai bine sa inveti sa iti controlezi emotiile, toti ar trebui sa facem asta