| FilipJicha a întrebat:

Exista, pe aici, persoane care au scapat de anxietate? Cum ati reusit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Facand bine la oameni. Cand vom incep sa privim la semenii nostri si la nevoile lor implinindu-le, atunci viata incepe sa capete sens, sa capete culoare, viata si bucurie.

| Suki08 a răspuns:

Cu psihologul, serotina si magneziu, astea ajuta la anxietate

| Hellobello a răspuns:

Mergi la psiholog si incearca sa iti invingi temerile. Gandeste pozitiv si atunci cand ai atacuri se panica respiratia e foarte importanta. Daca o sa incerci sa ti-o controlezi o sa te linistesti si tu un pic. Oricum totul vine de la tine

| iHateLuckyPersons a răspuns:

Prozac,Xanax...d'astea,fumezi niste marijuana

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Alcohol sex drugs...e reteta cea mai buna happy ordinea o decizi tu

| LoneGunman a răspuns:

NO CURE FOR THE LOST!
de tot nu poti scapa, dar trebuie sa gasesti metode de a trece prin viata
Eu ma tai subtil cu lama, pe picioare, iar cand simt ca ma ia starea de depresie, imi provoc durere.