| AvalohAlyn a întrebat:

Exista studii efectuate si dovedite ca Omega 3 ajuta la psihic si la bolile psihologice? La toate suplimentele de tip Omega 3 scrie ca ajuta creierul.Cum il ajuta? Exista dovezi ca il ajuta? Pe langa tratamentul psihotrop, complementar bineinteles.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Savina23 a răspuns:

S a constatat ca ajuta foarte mult uleiurile de pește cu omega, persoanele ce sufera de multe afectiuni, nu doar de cele psihice. Putini dr recomanda acest sirop ce face minuni, deoarece este mai scump.Si noi il folosim, e bun si pentru vedere, inima sanatoasa, minte sanatoasa etc