| nicoleee30 a întrebat:

Exista tigara electronica fara nicotinaa? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Tigarea electronica o alimentezi cu un lichid special care contine concentratii diferite de nicotina --- poti cumpara lichid cu "high", "low" si "nicotina 0 ". Al doilea avantaj al tigarii electronice este ca nu inhalezi fum( care contine gudron) ci abur.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu cred ca numai FARA nicotina este tigara electronica! Altfel...nu-si are rostul.

| IMC90 a răspuns:

Pai tu alegi daca sa pui sau nu nicotina in ea. Poti fuma doar abur laughing

| DrA a răspuns:

Exista. Necontinand nici macar nicotina este singura tigara electronica aprobata pentru vanzarea directa, restul modelelor doar prin comanda internet. Pack-ul contine: 2 tigari deja preparate [2 baterii, 2 bucati atomizer, 2 cartuse], incarcator, adaptor USB si inca 2 cartuse de rezerva. aprox 50 €

| KirigayaKirito a răspuns:

Api daca nu are nicotina nu mai e tigara laughing. Lasa man fumatu ca nu e sanatos.si mai e si skump deci pana la urma tu iti platesti moartea laughing

| SakuraXD a răspuns:

Da

| romancoins a răspuns:

Iti recomand lichidele Englezesti Ecopure. Sunt singurele facute in Europa. Restul sunt chinezarii. Gasesti aici. http://www.vapori.ro/