Întrebare recomandată | Aihao19 a întrebat:

Exista vreo aplicatie care sa iti arate cate calorii au diferite alimente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Multe, dar eu doar My Fitness Pal am folosit.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

My fitness pal recomand si eu. Am folosit-o o perioada si mi se pare cea mai buna. si partea faina e ca poti cauta mancaruri si-n romana.

| ionutborcea a răspuns:

Sunt foarte multe dar unele sunt fake.