| anonim55555555555 a întrebat:

Extract de mladite de zmeur ingrasa? ajuta la reglarea menstruatiei? urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

NU, numai isi otravi organismul cu porcari, citeste cartea asta https://gawrylyta.files.wordpress.com/2011/10/dr-ruth-k.pdf

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acesta NU îngraşă şi, DA, ajută la reglarea menstrei!

Toate cele bune!

| anonim55555555555 explică (pentru bursuc001):

Am cumparat fioe cum sa le administrez se pot administra fara sfatul medicuui

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim55555555555):

Scrie pe Prospect!

"Mod de administrare: câte 1 monodoză de 1, 5 ml de 2-3 ori pe zi, diluată în puţină apă, cu 15 minute înainte de mesele principale.
Preparatul diluat se ţine cât mai mult în gură pentru favorizarea absorbţiei prin mucoasa bucală şi apoi se înghite treptat." - SURSA = Prospectul de la linkul :
http://hofigalonline.ro/mladite-de-zmeur---gemoderivat/261.htm