| VladoiuDany a întrebat:

Fac abdomene dar muschii sunt sub stratul adipos (nu sunt gras deloc)! Asa ca am inceput sa alerg pe loc acasa 25 min. pe zi, precizez ca transpir foarte mult! In cat timp vor fi vizibili muschii abdominali?

funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum alergi pe loc? Ai banda de alergat?
Vezi ca alimentatia e mai important decat antrenamentul, dar cand zic alimentatie nu ma refer "multe fructe si legume" cum zic multi, ma refer in primul rand la "multe proteine"(carne, lapte, branza, oua ) si "putini carbohidrati si grasimi aproape zero".

| blojutrr a răspuns:

Pai continua cu abdomene/flotari 25-30 min pe zi timp de 2 saptamani si o sa vezi rezultatele happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru blojutrr):

Nu cred ca e bine sa faca zilnic, o sa se supra-atreneze. Iar 2 saptamani e un termen prea scurt pentru rezultate ca lumea, mai degraba 3-4 luni