| flavius01 a întrebat:

Febra musculara sau intindere? thinking Ieri am fost la sala timp de o ora si am facut picioare. Astazi, de dimineata, aveam febra musculara (in special la piciorul stang) si am mers si vreo 2 ore sa joc tenis. Cand am inceput sa joc, durerea m-a mai lasat, dar pe la final a revenit la loc si acum ma doare piciorul stang (gamba) destul de tare daca stau in picioare si ma las pe el. Este doar febra sau intindere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Febra musculara, avand in vedere ca e cu perioade. Deci o sa treaca in cateva zile.

| Omulambitious a răspuns:

Febra musculara si iti recomand sa nu mai faci asa mult eforthappy