| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce ma fac cu vinisioarele de pe picioare, acum de dimineata le-am observat asa micute pe lateral?!? Si simt ca ma doare in spatele piciorului si e o vena mai mare acolo care se vede albastra, ce pot face?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cuniska a răspuns:

Ar trebuie sa stai cu picioarele in sus cat mai mult. pentru circulatia sangelui, trebuie sa fie vreo problema ereditara deci intreab-o pe mama ta ce anume sa faci.

| R100 a răspuns (pentru Cuniska):

Ea nu stie! Ea are o gramada pe piciore si nu accept ca eu sa fiu ca si ea pentru ca doar sunt copilul ei! Ce am eu se rezolva cu ceva iar ce are ea cu altceva. Nu vad legatura in afara ca e " din familie " cu ce ma poate ajuta. V-am cerut voua un sfat.