| Change a întrebat:

Fetelor, imi puteti spune si mie o dieta data de nutritionist care functioneaza dand rezultate intr-o luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

SCZ, nu sunt fata, dar am cateva link-uri pentru tine:

http://sanatos.gustos.ro/articole/sanatos-ro/slabesti-in-60-de-secunde.html

http://www.pretaporter.ro/......_1088.html

Astea sunt prescrise de specialisti. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mîncatul mult dăunează, nici un regim nu este miraculos dacă continui să mănîci orice, oricum și oricît.

| syjey a răspuns:

Minim 3 shaorme cu multa maioneza pe zi.1-2 litri de bere si in rest stai cu burta in suswinking
Sper ca ti-am fost de ajutor

| AnnyKllau a răspuns:

Cat mai multe fructe si legume, cel putin 2 l de apa pe zi si e important sa nu bei numai cand iti este sete pentru ca atunci corpul este deja deshidratat, si sport