| CostelMarcu a întrebat:

Flexibilitatea scade odata cu varsta, iar articulatiile se resimt si ele. Ce suplimente stiti pentru intarirea articulatiilor? Sau alte chestii naturale care sa ajute articulatiile dupa varsta de 50 de ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Zagrciurile de orice fel mai ales de pui te ajuta.