| Antonies a întrebat:

„Fumatul" in care tragi doar in gura (la vrajeala, nu in gat, nu in piept) e la fel de periculos ca cel normal? Foarte rar ma mai prostesc cu altii dar trag fumul doar in gura si apoi il scot. (Nu drogati, baieti normali, cuminti doar ca fumeaza, cum ar putea fuma si unul dintre parintii vostrii). Vreau cat mai multe raspunsuri. Multumesc! (Daca va intrebati de ce nu fumez normal, pentru ca nu vreau sa cad in viciul asta. Asa chiar daca am facut de mai multe ori, nu simt nevoia sa imi cumpar tigari sau ceva de genul)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AmiraH a răspuns:

Asa am fumat si eu la inceput, acum vreo 17 ani. E foarte greu sa te lasi de fumat asa ca mai bine nu mai fuma deloc. Cu timpul vei simtii nevoia sa tragi in piept si sa cumperi tigari. Toti am incept la fel...prostindu-ne.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Se zice ca si inhalatul de fum de la persoanele din jur te afecteaza

| Crackman a răspuns:

Bai incer o sa iti puta gura a mort si iti nenorocesti dinti.

| mihaicelsfant a răspuns:

ASA M-am apucat si eulaughing nu mai fa asta. si poti face caner la limbalaughing si la gat. asa am inceput si eu

| missfatadelatara a răspuns:

Tot fumat se cheamă.

Nu simți nevoia să-ți cumperi țigări ca iei de la alțiihee hee

| Fenex_Razvan_1999 a răspuns:

Stai linistin nu patesti nimic eu fumez de doi ani, primele luni si eu le trageam in gura! nu patesti nimic