| ralusycretz a întrebat:

FUNDA! Am parul ondulat spre cret. Ce produs de par imi recomandati pentru definirea buclelor, sa fie elastice si frumoase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuBuLiNNa00 a răspuns:

Hey...
Pantene,si daca nu merge iata niste sfaturi si sa stii ca afaturile la mine eu mershttp://www.lyla.ro/......rticol.php

| ralusycretz explică (pentru BuBuLiNNa00):

Hmm, de ce nu pot sa iti dau funda? raspunsul tau e cel mai bun si nu imi apare sa dau. thinking

| BuBuLiNNa00 a răspuns (pentru ralusycretz):

Nu stiu...mai incearca

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| anamaria13b a răspuns:

Am auzit ca dupa ce te speli trebuie sa te clataresti cu apa minerala si asa parul va fi mai intins nu asa de cret... funda?

| Deyaaa18 a răspuns:

Spuma de par de la Wella big grin.