| AnutzDragutz a întrebat:

(Funda!) Buna TPU! Asta este o intrebare mai personala. >:" ..Am vaginul cam mare... si nu imi place pentru ca, ca de exemplu. cand port costum de baie se vede. zici ca's baiat. sper sa nu radeti de mine... am 11 ani si implinesc 12. Cum as putea sa fac sa fie mai mic. daca se poate? Va multumesc >:"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ViolentDemise a răspuns:

Esti inca micuta, e ceva normal, o sa vezi ca pe masura ce cresti o sa fie altfel formatul. nu-ti fie rusine, toate avem o gramada de defecte, si tu fiind tanara, inca corpul este in crestere.

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Stai ca nu inteleg cum sa se vada ca la baieti?

| カルメン a răspuns:

Nu inteleg cum poate sa ti se vada vaginul?thinking oricum cand te duci la plaja poti sa porti un costum inchis la culoare. spune-i mamei tale(vorbeste-i despre problema ta) si te duci impreuna cu ea la un ginecolog si asa vei vedea ce poti face in legatura cu astahappy

| DonyHD a răspuns:

Sunt baiat dar te inteleg cum te simti. vrei sa zici ca ai labiile vaginului umflate nu vaginul mare, ca asa se intelege ca e adanc sau larg. mai esti virgina? sincer nu cred ca ai ce sa faci, dar chiar nu cred ca o sa se uite cineva atent la vaginul tau si nu cred ca este atat de mare incat sa fii atat de complexata. si ca sa te simti mai bine iti zic ca baietilor le plac vaginele tip "gogoasa" laughing asa ca nu te mai rusina ca nu are nimic! :*

| DeianVendetta a răspuns:

Nu e vorba de vagin, ci de labii (interioare/exterioare), vaginul e partea din interior și tu te referi la exterior. Tu spui că ai labiile prea mari, lucru des întâlnit, care se poate remedia printr-o operație de labioplastie, dar totuși e prea devreme să-ți faci griji pentru chestia asta.
Totuși, ai putea să-ți cumperi un costum de baie mai larg, sau unul care să acopere mai mult zona respectivă.

| D33ux a răspuns:

N-ai ce sa faci straight face loolstraight face operatie de micsorare?=] lasa-te asa ca nu sta nimeni la plaja sa se uite la vaginu tau :X:* nu trebuie sa fi complexata de asta... asa ca..Chillwinking nu intereseaza pe nimeni sa-ti vada vaginulaughinglove struck

| unknownn a răspuns (pentru D33ux):

Asta s-o crezi tulaughing, stai sa mai creasca vreo 3 ani.