| TheMoon15 a întrebat:

Funda. Ma doare destul de rau partea dintre piciorul drept si testicul. Nu pot alerga sau merge normal de doua zile. Stiti ce poate fi? Trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Poate fi apendicita.Nu sta asa, mergi la doctor. Sanatate!

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi la medicul de familie.

| Silwian a răspuns:

Faci vreun sport ceva? Ai facut poate vreo intindere!

| TheMoon15 explică (pentru Silwian):

An alergat mult in ultima saptamana.

| TheMoon15 explică (pentru christall):

Era sa lesin de frica))) am cautat poze pe net. din fericire nu este acolo.

| christall a răspuns (pentru TheMoon15):

Ma bucur happy