| Eliene a întrebat:

FUNDAAA!
Buna! Cum scap NATURAL de pielea moarta de pe calcaie si bataturile de pe degetele de la picioare?
P.S.:Fara piatra ponce si cu "ingrediente" necostisitoare, care se gasesc in orice casa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Si eu am bataturi nedureroase pe degetele de la picioare si crede-ma ca la cate am folosit si nu m-a multumir...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acele bătături le ai facut de la pantofii prea strîmți si cu toculeț, citi ani ai?

| Ionut_Goga_1987 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De la adidasi posibil..am 29 de ani.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Te speli!

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Buna,sunt consilier pentru un stil de viata sanatos..ma bucur ca vrei sa recurgi la ceva natural pentru frumusetea ta.Produsele pe care le promovez sunt din aloe vera, si da sunt solutii si pentru problema ta. Daca doresti mai multe detalii imi lasi un mesaj.O zi frumoasa