| zozo74 a întrebat:

Fundita! Imi puteti recomanda va rog un medic stomatolog bun din Targu Mures si cabinetul unde practica (sa aiba cat de cat un tarif decent) Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://www.medici-stomatologi.ro/dentisti/targu-mures
Te pup!

1 răspuns:
| BogdanLuca a răspuns:

Cei mai buni medici stomatologi. chirugri stoma, maxilofaciali, ortodonti, dupa parerea mea, sunt cei de la DentalTop. Langa OMV City!
Nu te uita la bani, pentru ca nu e tot una sa ai calitate sau sa isi bata joc de lucrare!