| cristina_5613 a întrebat:

Heeeei dragilor. In primul rand, Paste >Fericit!big grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Multumim Paste Fericit si tie dar care este intrebarea?

| Lolita_4631 a răspuns:

Multumesc. Si tie la fel. Va doresc un sincer Paste Fericit. Unii dintre voi poate nu pot petrece pastele aproape de familie. Imi pare rau. Va urez toate cele bune.