| Anastasia200924 a întrebat:

Heey, am fost azi la dentist si nu am rezolvat problema si nu stiu ce sa fac nu este asa de jenant, cred ca voi sta asa pana dupa tabara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Dacă un dentist nu rezolvă problema, te duci la un altul.
Iar dacă lucrarea necesită mai mult timp, atunci te programezi la dentist după tabără.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Și?

| Iote a răspuns:

Si care e problema ta stomatologica?

| Anastasia200924 explică (pentru Iote):

Îmi stricasem mușcătura