| anonim_4396 a întrebat:

Heey! In ultima perioada mananc cam o punga pe zi de seminte Nutline dar numai mananc dulciuri. N-am facut operatia de apendicita inca. Credeti ca o sa am probleme de sanatate? Am observat ca noaptea ma cam doare burtica putin si atat. S-ar putea sa fie de la seminte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Poi nu mai manca nici seminte! nu sunt asa daunatoare ca si dulciurile, dar nici in exces nu sunt bune! poti face multe cosuri pe fata, corp si iti va parea rau! incearca sa te mai abti sau sa alternezi... azi seminte, maine de dovleac, peste 2 zile, ceva fructe, si uite asa in fiecare zi a saptamanii ceva nou! bafta!

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult semintele! De multe ori cand pleaca sotul meu la cumparaturi si eu raman acasa ii spun:,,Daca ma iubesti,imi cumperi seminte!,, Inca nu am probleme cu apendicita, si sper ca nici tu sa nu ai. Pofta buna la seminte.Pup.

Răspuns utilizator avertizat
| DrZzz a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la doctorul de familie si el va sti ce este cu tine
Totusi ar fi bine sa incerci sa te abti si sa mananci mai putine seminte pentru ca au destul de multa sare si asta ti-ar putea dauna