| Nataliaa2176 a întrebat:

Hei! Acum cateva zile mi-a iesit un cos mai mare deasupra buzei de sus si mi-am cumparat o crema pentru Herpes si am mai incercat si cu pasta de dinti problema este ca acum pielea se simte foarte ciudt cand pui mana pe ea si nu stiu ce sa fac ca sa nu mai fie asa de dura si totusi sa imi treaca si cosul asta in 5 zileb

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Continua sa pui pasta de dinti pe el in fiecare seara sau chiar si-n timpul zilei si va trece. Si nu mai pune mana pe el pentru ca ai bacterii pe mana si-l infectezi si mai rau faci.