| Evelinmariaa a întrebat:

Hei! Am 18 ani si am niste sani foarte mici. Si nu sunt înaltă, chiar sunt micuta de statura. Va rog daca știți spuneți-mi niste remedii, ca sa am sâni mai mari

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Tu nu ai nevoie de un remediu pentru ca ce ai tu acolo nu e o boala. Sanii vin in diferite forme si marimi si dupa ce ii capeti odata nu mai ai ce sa le faci, cum spuneau si cei de mai sus, invata sa te iubesti asa cum esti tu si toti din jur o sa te iubeasca. Crede-ma ca nu e sfarsit de lume nici pentru un barbat ca prietena lui sa aiba sanii mici, unii chiar ii prefera asa.
Inca ceva, sper ca nu esti suficient de naiba incat sa "pui botul" la tot felul de produse, creme si exercitii minunte care sa iti creasca bustul, crede-ma ca toate sunt doar niste pacaleli inventate de niste oameni care vor sa faca bani de pe urma complexelor oamenilor, niciuna nu da rezultate, asa ca scuteste- de cheltuieli inutile si dezamagiri.

Multa sanatate.

| Evelinmariaa explică (pentru CuriousStuff):

Iti multumesc, chiar m ai facut sa ma simt mai bine :**

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cind eram in scoala profesionala, un maistru de acolo, cand vedea ca cineva mai musculos se chinuia fara sens sa faca ceva, putind doar sa gindeasca ca sa faca mai usor, zicea: "Degeaba ai aici (aratind catre muschi, bicepsi) daca n-ai aici (aratind cu degetul catre cap, creier).
Nu trebuie sa te uiti la ce n-ai. Poate ca esti frumusica la fata, sau poate ai un zimbet frumos, sau poate stai bine cu gindirea, sau ai o inima mare, cu siguranta ai multe calitati care te fac o persoana placuta. Cu totii suntem la fel, si de ar fi sa ne uitam toti la ce n-avem, si sa ne intristam de ce nu avem, ai vedea numai oameni amariti in jur.
Am cunoscut o fata cindva cu ani in urma. Trecuse prin cateva operatii serioase la inima si coloana, avand o malformatie genetica. Era foarte slabuta din fire, fizic vorbind, si de aceea nu avea piept deloc, era ca un baiat, desi la fata era frumusica, insa ca personalitate, era o fata puternica, trecea prin operatii cu un optimism greu de crezut pentru cineva care a trecut prin problemele ei. Ea nu s-a uitat la deficientele ei, si acum, cand am dat de ea pe Facebook, am descoperit ca a gasit un suflet care sa ii fie pereche, care sa o iubeasca asa cum e, cu care sa se casatoreasca si sa ii faca si un copil!
Asa ca, fii bucuroasa de ce ai, si lasa ce nu ai deoparte, mereu viata, realitatea asa va fi, cu un aspect pozitiv, si unul negativ. Depinde de tine ce alegi sa vezi.

Bula
| Bula a răspuns:

Cu masaj se poate ajuta.
Daca face prietenul tau, atunci e si mai eficace...winking

| Adry05 a răspuns:

Zici ca nu te ajuta, dar ala e singurul lucru pe care-l poti face.
Dar fii mandra de sanii tai, asta e conformatia corpului tau.
Si oricum, de ce vrei sani mai mari? Sa se uite toti obsedatii insistent si tot tu dupa sa te simti ofensata? Cine sa va mai inteleaga laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Exista ceva creme care sa rezolve problema. Musai sa gasesti unul care sa ti-i maseze, ca degeaba iei crema daca ii masezi singura. happy
P.S. Posibil sa se mai umfle si dupa prima nastere, eventual in functie de cantitatea de hormoni din organism.

| Mihai1810 a răspuns:

De ce vrei sa ii ai mari? Cu ce te ajuta?

| Deliiiia a răspuns:

Buna. Invata sa-ti iubesti propriul corp, il ai asa cu un motiv. In limbaj metafizic inseamna ca esti rigida in viata de zi cu zi, faci totul cu meticulozitate si asa mai departe. Poti purta sutien cu burete pentru a da impresia ca sunt mai mari.

| KanezuY a răspuns:

Sa iti pui silicoane.

| KenNine a răspuns:

Trebuie sa fii tu insasi.
In general fetele mici de statura(cu sani mici) de obicei sunt mai sexy.Parerea mea.

| Evelinmariaa explică:

Merci. Răspunsul tau ma ajuta enorm