| Anonim0182 a întrebat:

Hei..am o intrebare... De aproximativ un an imi curge un lichid alb pe slip, ma dor putin sanii, uneori ma doare burta, capul..si cam atat. Sunt sanse sa imi vina menstruatia? (Am 12 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Da. Probabil o sa-ti vina.

| MeltingStars a răspuns:

Chestia asta se intampla cu ceva timp inainte sa iti vina menstruatia. nu te ingrijora. e normal happy o sa iti vina menstruatia cel mai probabil.happy