| green2348 a întrebat:

Hei! am o problema, menstrutia trebuia sa-mi vina pe 7 luna asta, dar azi am observat niste pete maronii (par-ar fi fost sange "vechi"). Luna trecuta mi-a venit normal.Deci care ar fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, aceste "pete maronii" reprezintă/indică începutul menstrei happy
La unele fete/femei apare o sângerare redusă/maronie 1-2 zile ( la începutul menstruaţiei ) şi/sau 1-2 zile la sfârşitul menstrei...

Toate cele bune!