| Abbybba a întrebat:

Hei... Am observat ca mi-a iesit o bubita sub piele cam cat un bob de mazare, in zona intima, intre vagin si anus. Aseara am strans de ea si a iesit niste sange, insa azi s-a format iar buba si am repetat procedeul... Stie cineva ce poate sa fie? Mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai strange de el si du-te la medic.E nevoie de o interventie chirugicala pentru ati ectrage infectia de acolo. Se numeste flegmon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Extrage*

| Abbybba explică:

Nu e flegmon. Oricum, multumesc