| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am probleme cu glanda (hipo), iar vreau sa incerc sa trag din tigare, este posibil sa afecteze glanda mai rau in viitor (daca ma apuc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Poate sunt eu mai batuta in cap, dar chiar nu inteleg. Ce vrei tu sa faci cu tigaia?

| bhsgy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Cred ca nu stii sa citești.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,stiu din proprie experienta.

| bhsgy a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci am voie sa fumez, ținând cont ca am glanda hipo!?

| Kaiajs a răspuns:

Hmmm...Nu știu ce sa spun...Nu prea cred dar fumatul nu e bun din alte motive laughing
Uite cum facem happy Pro și contra fumatului
PRO:
1Ești "Șmecher,,
2Te calmează (Sau așa am auzit)
Cam altceva nu văd sa fie de bine...

CONTRA:
1 Poți avea probleme cu glanda (Nu sunt medic)
2 CANCER